Přeji dobrý den.

Vzhledem k avizovanému nedostatku rozhodčích a skladbě soutěžních utkání OFS Nymburk, upozorňuji s předstihem, že k utkáním:

Milčice – Semice B

Budiměřice-Šlotava – Mcely

Krchleby – Kovanice

Bobnice B – Záhornice

Vestec – Křečkov B

Straky B – Litol B

hraným v neděli 29.8.2021 od 17:00 hodin, nebude z důvodu nedostatku rozhodčích s vysokou mírou  pravděpodobnosti delegován kvalifikovaný rozhodčí.

Pokud mají oddíly zájem, aby jejich utkání řídil kvalifikovaný rozhodčí, navrhuji přeložit utkání, buď na sobotu od 10:15 hodin, kde jsou k dispozici v danou chvíli 4 kvalifikovaní rozhodčí, případně na neděli od 10:15 hodin, kde je v danou chvíli k dispozici 7 rozhodčích.

Pokud  se oddíly dohodnou na přeložení utkání na jeden z výše uvedených termínů a žadatel uvede jako důvod přeložení utkání: Podnět Obsazovacího úseku OFS Nymburk, nebude žádajícímu  oddílu účtován poplatek dle Sazebníku RMS OFS Nymburk.

Berte prosím, tento dopis pouze jako návrh a snahu najít řešení. Pokud máte zájem sehrát svá utkání v neděli od 17:00 hodin, pak vám v tom pochopitelně nic nebrání, Ovšem, jak jsem avizoval s největší pravděpodobností nebude k vašemu utkání delegován kvalifikovaný rozhodčí. V takovém případě postupujte podle Pravidel fotbalu a Soutěžního řádu FAČR.

S pozdravem

 

Pavel Kubečka

Předseda KR OFS Nymburk

 

 

sdělení obsazovacího úseku KR OFS Nymburk k utkáním 29.8.2021