Vážení brankáři, rodiče, trenéři a funkcionáři!

 

Zasíláme Vám informace k podzimnímu bloku brankářských tréninků 2020.

Blok začínáme v týdnu od 7.9.2020 a bude obsahovat 12 tréninkových jednotek (končíme v týdnu od 23.11.). Místa, časy a dny tréninků pro okres Nymburk: AFK Nymburk (Kovanická 66, 288 02 Nymburk), vždy v úterý a to 16:30 – 17:45, 17:45 – 19:00


PŘIHLÁŠKY UZAVÍRÁME KE DNI 5.9.2020. Přihlásit se dá jenom na celý blok, bez ohledu na to, kolik jednotek brankář absolvuje.
 Za dlouhodobé zranění způsobené mimo trénink v naší akademii neneseme odpovědnost a vyhrazujeme si právo na plnou úhradu podzimního bloku.

CENA : Pro brankáře v rámci Středočeského krajského fotbalového svazu (SKFS) je cena 3.600 KČ a cena pro brankáře mimo „SKFS“ 4.800 KČ za celý podzimní blok. Cena bude rozdělena, a to na 3 části po 1.200 Kč, resp. 1.600 Kč. Tyto částky budou splatné vždy pouze na základě námi vystavené faktury, kterou Vám zašleme.

Přihlašovat se můžete i na místa mimo Vaší okresní příslušnost, příspěvek od Středočeského krajského fotbalového svazu Vám bude ponechán.

Trenéry a funkcionáře prosíme o předání této informace brankářům a jejich rodičům. 

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY VYPLŇUJTE ZDE (přihlášky uzavíráme 25.8.2020) : 

https://ba-skfs.cz/prihlaska-na-podzimni-blok/

Do pár minut Vám e-mailem přijde automatická odpověď, která slouží jako shrnutí a závazné potvrzení Vaší přihlášky. V případě, že toto potvrzení nenajdete v doručené poště, prosíme, zkontrolujte nevyžádanou poštou (spam).

Těšit se můžete také na :

1, SPOLUPRÁCE S PRVOLIGOVÝMI BRANKÁŘI

Pro větší motivaci mladých brankářů jsme oslovili se spoluprací profesionální prvoligové brankáře, kteří se stali patrony naší akademie. Budou se osobně a v pravidelných intervalech účastnit na našich trénincích. Jejich profily najdete na našem webu www.ba-skfs.cz

2, NOVÉ POMŮCKY

Nafukovací figuríny, odrazové trampolíny, reflexní trny nebo střílecí stroj…

Nejen tyto pomůcky budou součástí tréninkových jednotek na všech místech, kde bude akademie působit.

NEVÁHEJTE A PŘIHLAŠUJTE SE, TERMÍN UKONČENÍ PŘIHLÁŠEK JE 25.8.2020

https://ba-skfs.cz/prihlaska-na-podzimni-blok/

V případě dotazů nás kontaktujte emailem nebo telefonicky. Kontakty najdete v podpisu tohoto emailu.

Těšíme se na Vás.

PS : V termínech 24.8. – 4.9.2020 proběhne druhé kolo ukázkových tréninkových jednotek. V případě, že jste neměli možnost, nebo jste si nebyli jistí účastí v I.kole, můžete se na tyto přihlásit nyní. Ukázky proběhnou v okresech : Praha – Východ, Praha – Západ, Benešov, Příbram, Kladno, Mladá Boleslav. 

Podrobnější informace s přihlašovacím formulářem naleznete na našich webových stránkách www.ba-skfs.czTyto budou na webu k dispozici od 10.8.2020. 

S pozdravem

Tým BA-SKFS

email : brankari@ba-skfs.cz

tel      : 774 440 440

web   : www.ba-skfs.cz

brankařská akademie pokračuje – podzim 2020